Proponujemy Państwu wysokiej klasy, nowoczesne i funkcjonalne meble biurowe, hotelowe i kuchenne. Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy produkt idealny. Żywimy głęboki szacunek do tradycji, jednak nieobca nam jest nowoczesność i technologia, co pozwala nam stale udoskonalać nasze meble z pieczołowitością charakteryzującą rodzinne firmy, jak nasza.

Do wyrobu mebli używamy starannie dobranych elementów, tak, by całość stanowiła produkt w jak najlepszym gatunku. Materiały używane w produkcji posiadają niezbędne atesty, spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Uważamy, że można stworzyć doskonałe meble, w nowoczesnym wzornictwie i optymalnej cenie, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w Firmie Jarmel coś dla siebie. Jesteśmy otwarci na propozycje i realizujemy indywidualne zamówienia, ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Misja

Chcemy pokazać, że meble gabinetowe, hotelowe czy kuchenne mogą być dobre gatunkowo, piękne, funkcjonalne i jednocześnie osiągalne dla każdego.

Wizja

Pragniemy rozwijać się realizując zamówienia naszych klientów. Pragniemy stawiać czoła wyzwaniom, jakim są indywidualne zamówienia oraz tworzyć meble, w otoczeniu których nasz klient będzie się czuł po prostu dobrze.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi do współpracy. Jesteśmy w stanie zapewnić wyposażenie całych hoteli, biur czy gabinetów. Działamy sprawnie i aktywnie. Zapraszamy do kontaktu, a gwarantujemy, że sprostamy wszelkim wymaganiom.